Cam Bölme Sistemleri Nedir?
Cam Bölme

Cam Bölme Sistemleri Nedir?

Cam bölme sistemleri hakkında öncelik ile bilinmesi gerekenler...

Cam Bölme Sistemleri Fiyatları
Devamını Oku+

Cam Bölme Sistemleri Fiyatları

Cam bölme sistemleri fiyatları kullanılacak alana göre çeşitlilik göstermektedir...

Cam Bölme Sistemleri Modelleri
Devamını Oku+

Cam Bölme Sistemleri Modelleri

Cam Bölme Sistemleri modelleri karar vermenizi kolaylaştıracaktır...

Cam Bölme Sistemleri Ücretsiz Keşif
Devamını Oku+

Cam Bölme Sistemleri Ücretsiz Keşif

Cam bölme sistemleri ücretsiz keşif hizmetimiz için acele ediniz...

 Ofis Cam Bölme

Yerden tavana kadar kaplanan sistemler "ofis cam bölme” olarak adlandırılırlar. ofis cam bölme yatay profil tercih edilmez. ofis cam bölme sistemlerinde yükseklik istenilen ölçüde değiştirilebilir, fakat genel anlamda 2.7 M kullanılırlar. ofis cam bölme sistemleri gerektiğinde demonte edilip tekrar kurulabilir.

  

Cam Bölme Duvar Sistemleri

Cam bölme duvar sisteminde ne dikey ne de yatay profiller kullanılmaz. Cam bölme duvar sisteminde genelde şeffaf bir görüntü elde etmek için lamine kullanılır. Cam bölme duvar sistemlerinde daha az şeffaf görüntü için film de çekebilirsiniz. Cam bölme duvar sisteminde iki cam arası birbirine lazer ile yapıştırılır veya da "H" plastik profilleri diye adlandırdığımız özel yapılar kullanılabilir.

 

Cam Duvar Bölme Sistemleri

Cam duvar bölme sisteminde tavana kadar çift camlı Eloksallı bir ürün olan 7.8mm kalınlığında cam bölme duvar profilleri kullanılır. Cam bölme duvar sistemlerinde isteğe bağlı olarak 16mm veya 25mm bölme duvar kullanılabilir, jaluzi renkleri istediğiniz renkte ve modelde yapılabilir.

 

Cam Bölme Fiyatları

Cam bölme fiyatları kullanacağımız malzeme ve yapılacak işçiliğin miktarı ile doğru orantılıdır, firmanız veya işyeriniz için cam bölme fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bize cam bölme yapılacak oda veya odaların varsa planlarını yoksa ebatlarını bildirmeniz yeterli olur, bizimle iletişim sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz.

Jaluzili Cam Bölme

Jaluzili cam bölme sistemleri piyasada ayrıca "Jaluzili Bölme" olarak da adlandırılırlar. Jaluzili bölme sistemleri genellikle bankalarda, çok odalı işyerlerinde veya çağrı merkezleri tercih edilirler, jaluzili cam bölme sistemleri 100cm den 220cm kadar farklı ebatlarda hazırlanabilirler. jaluzili cam bölme sistemlerinde nadiren kapı kullanılır.

Cam Bölme Fiyatları ve Modelleri

 

3. Metal Bölme: Metal bölme modelleri dayanıklı ve sağlam bir seçenektir. Genellikle ofislerde ve ticari mekanlarda tercih edilir. Metal türü, boyutlar ve tasarım özellikleri fiyatı etkiler. Metal bölme modelleri genellikle 500-2000 dolar arasında bulunabilir.

4. PVC Bölme: PVC (polivinil klorür) malzemeden yapılan bölme modelleri hafif, dayanıklı ve bakımı kolaydır. PVC bölme modelleri genellikle 200-800 dolar arasında bulunabilir.

Bu fiyatlar genel bir fikir vermektedir ve yerel pazar, satıcılar ve özelleştirme seçenekleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bölme modelleri ve fiyatları konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için yerel bölme üreticileri veya satıcılarıyla iletişime geçmeniz en iyisi olacaktır.

 

Cam Bölme Sistemleri

Yukarı